piątek, 31 stycznia 2014

Blog Roku 2013 - głosowanie

źródło: http://www.blogroku.pl/

2,5 roku w sieci, 175 wpisów, setki zdjęć, życzliwe i konstruktywne komentarze, wiele wspomnień, odkrywanie nowych miejsc – to w skrócie o blogu, który właśnie Państwo przeglądają. W tym roku postanowiłam sprawdzić, gdzie jest miejsce mojego bloga (mam nadzieję, że nie na szarym końcu ;)) w całym gąszczu innych. Dlatego też zgłosiłam go do konkursu Blog Roku 2013 – kategoria "Pasje i zainteresowania". 

 
Tuż przed rozpoczęciem II etapu otrzymałam wiadomość od Komisji Konkursowej o zmianie kategorii tematycznej na "Twórczość artystyczna". Hmm nie mnie dyskutować z postanowieniem Komisji (wszystko odbyło się oczywiście zgodnie z regulaminem konkursu). 
Wczoraj rozpoczął się II etap konkursu, który polega na głosowaniu na konkretnego bloga. Jeżeli chcą Państwo zagłosować na mojego, wystarczy 

WYSŁAĆ SMS o treści F00478 (znak 0 to cyfra zero) na numer 7122 

(koszt wysłania SMS – a to 1,23zł brutto). Głosować można do 6 lutego do godz. 12.00. Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos na dany blog. Można jednak z tego samego numeru zagłosować na inne blogi biorące udział w konkursie. 

Dziękuję za każdy oddany głos – jest on dla mnie dowodem uznania dla mojej pracy.

Pozdrawiam serdecznie.
Anna Babij

--------------------------------------------- 

Dzisiaj wróciłam z kilkudniowego urlopu w Beskidach, więc kolejne wpisy będą baaaaaaaaaaardzo górskie :).

 

4 komentarze :

 1. Powodzenia w konkursie Aniu :) Widzę, że kolejnej osobie zmieniono kategorię, bo podobną sytuację miała już z tego co czytałam jedna z naszych blogowych koleżanek.

  Oczywiście czekam z niecierpliwością na te beskidzkie wpisy. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda, nie tylko mnie zmieniono kategorię...
   Co do beskidzkich wpisów - powoli ogarniam zdjęcia :)

   Usuń
 2. Super jest Twój blog, właśnie czegoś takiego szukałem. Mam nadzieję, że nie będziesz robić problemów z tego powodu, że dodam Cię do mojej listy blogów, na których się wzoruję. Czekam na następne, ciekawe wpisy, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń