piątek, 29 lipca 2011

Wąwóz Kraków

Najpiękniejszy wąwóz wapienny polskich Tatr Zachodnich. Obowiązkowy punkt programu wypadu do Doliny Kościeliskiej, o której napiszę następnym razem :)


6 komentarzy :

 1. To miejsce jest magiczne, niech żałuje ten, co w pośpiechu zmierzając do schroniska na Hali Ornak na pyszną szarlotkę, nie skręci w czeluści tego wąwozu. Dawno tam nie byłem - może czas na powrót ?

  OdpowiedzUsuń
 2. ciężkie miejsce do robienia fotografii :) wiem z doświadczenia. cobym nie robił to i tak nie można oddać klimatu i ogromu :)ale miejsce cudne

  OdpowiedzUsuń
 3. borsuk6x9 - zdjęcia robiłam jakiś czas temu jeszcze zwykłą cyfrówką, teraz bym się bardziej postarała :). Ale zgadzam się z Tobą,ze miejsce jest trudne do fotografowania.

  wkraj - zgadzam się w 100%, część pewnie nawet nie wie, że mija tak urokliwe miejsce. Co do Twojego powrotu - chyba najwyższy na to czas :)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog i wspaniale zdjecia,
  a ja tam nigdy nie bylam i az wstyd sie przyznac, ze swiata troche zwiedzilam a swojego kraju niestety nie znam.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miejsce niesamowite, klimat, "ciasnota" i bliskość natury. Nie chodzę niestety na Ornak na szarlotkę - mam raczej przy sobie piersióweczkę z własnej roboty trunkiem. Pomiędzy łykami pójdę tam zajrzeć zainspirowany tymi kilkoma zdjęciami Ani.
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli pełnia szczęścia dla duszy i ciała :)

  OdpowiedzUsuń